Aktualitātes

Visas aktualitātes

Daudzkāršota “Latvijas balzams” dezinfektanta ražošanas jauda; izplatītāji ir gatavi

Roku dezinfektants

Interesi par AS “Latvijas balzams” ražoto roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļa “Virudes” iegādi ir izrādījuši daudzi: valsts iestādes, veselības iestādes, pārtikas ražotāji, sanitāro līdzekļu izplatītāji un telpu dezinfekciju veicoši uzņēmumi, arī tirdzniecības ķēdes. Lai gan sākotnēji AS “Latvijas balzams” plānoja ražošanas jaudu līdz 6 tonnām dienā, dēļ augstā pieprasījuma ir palielināta “Latvijas balzams” ražošanas jauda līdz pat 20 tonnām dienā. Paredzēts, ka pirmajā kārtā tiks saražotas 200 tonnas jaunā roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļa “Virudes”.

“Šobrīd pieprasījums vērtējams aptuveni 130 tonnu apmērā. Dezinfekcijas līdzekļa ražošanas uzsākšanas posmā pieprasījums ir lielāks nekā piedāvājums, tādēļ tiek pārdalīti jau pieejamās produkcijas apjomi, lai dezinfekcijas līdzekli spētu nodrošināt kā privātpersonām, tā juridiskām personām – uzņēmumiem un valsts institūcijām,” norāda “Amber Distribution Latvia” vadītājs Pāvels Fiļipovs.

“No 24. marta roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis “Virudes” būs pieejams “Latvijas balzams veikali” tirdzniecības tīklā. Tāpat to varēs iegādāties arī veikalu tīkla mājaslapā www.lbveikali.lv,”  informē Pāvels Fiļipovs. “Vēlamies gan brīdināt savlaicīgi, ka ne visos veikalos “Virudes” dezinfekcijas līdzeklis būs pieejams jau no agra otrdienas rīta; dezinfekcijas līdzekļa pieejamība tiks nodrošināta “Latvijas balzams veikali” tīklā pakāpeniski šīs nedēļas laikā, turklāt krājumi tiks arī regulāri papildināti,” norāda Fiļipovs.

Tāpat nedēļas sākumā jaunais roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis “Virudes” tiks piegādāts vairākiem tirdzniecības tīkliem, kā piemēram, “Rimi”, “Maxima” un “Euroaptieka”. Izplatītājiem “Amber Distribution Latvia” sniegtā informācija liecina, ka iepriekš minētie tirdzniecības tīkli izmantos “Virudes” dezinfekcijas līdzekli iekšējām vajadzībām, tādejādi rūpējoties, lai vairāki tūkstoši pircēju veiktu savus pirkumus higiēniski drošās tirdzniecības telpās.

Izplatītāji atgādina, ka dezinfekcijas līdzekli “Virudes” iespējams iegādāties gan tirdzniecības vietās, gan arī no izplatītāja “Amber Distribution Latvia”. Lai sazinātos, aicināts rakstīt e-pastu uz pasutijumi@amberdistribution.lv vai zvanīt uz +371 67 88 04 00.