Aktualitātes

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo finanšu rezultātus par 2023. gadu

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” neto apgrozījums 2023. gadā sasniedza 97,9 miljonus eiro, kas ir par 9,4% mazāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Apgrozījuma samazinājums saistīts ar globālajām vairumtirgotāju un importētāju darba kapitāla samazināšanās tendencēm paaugstinātas inflācijas apstākļos, kā arī Sabiedrības lielāko klientu pieņemtajiem stratēģiskajiem lēmumiem attiecībā uz sava produkta zīmola maiņu, ietekmējot pasūtījuma apjomus.

Lasīt vairāk

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo neauditētos finanšu rezultātus par 2023. gadu

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī “Sabiedrība”) neauditētais neto apgrozījums 2023. gadā sasniedza 97,9 miljonus eiro, kas ir par 9,4% mazāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Kopējie pārdošanas apjomi (9Lcs izteiksmē) 2023. gadā bija par 18,4% mazāki nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā.

Lasīt vairāk

“Amber Latvijas balzams” paziņo neauditētos 9 mēnešu darbības rezultātus par 2023. gadu

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī Sabiedrība) neauditētais neto apgrozījums 2023. gada deviņos mēnešos sasniedza 69,9 miljonus eiro, kas ir par 1,3% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar 2022. gada otrajā pusē ieviestajām pārdošanas cenu izmaiņām, kā arī ar īstenotajām iniciatīvām jaunu tirgu atvēršanā galvenajiem Sabiedrības ražotajiem zīmoliem.

Lasīt vairāk

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo pirmā pusgada darbības rezultātus 2023. gadā

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī Sabiedrība) neauditētais neto apgrozījums 2023. gada pirmajos sešos mēnešos sasniedza 45,7 miljonus eiro, kas ir par 10,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar 2022. gada otrajā pusē ieviestajām pārdošanas cenu izmaiņām, kā arī ar īstenotajām iniciatīvām jaunu tirgu atvēršanā galvenajiem Sabiedrības ražotajiem zīmoliem.

Lasīt vairāk

“Amber Latvijas balzams” atjauno Ekskursiju centra darbību

AS “Amber Latvijas balzams” informē, ka līdz ar ražotnes Ekskursiju centra darbības atjaunošanu interesentiem ir iespējams aplūkot Baltijā lielākās alkoholisko dzērienu ražotnes aizkulises. Šajā ekskursijā iespējams izzināt stāstu par spirtu un filtrēšanas procesiem, leģendārā zīmola “Rīgas Melnais Balzams” un citu dzērienu gatavošanu, par etiķetēm un pudelēm, par pildīšanas izaicinājumiem un citiem nozarei raksturīgiem jautājumiem.

Lasīt vairāk

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo 2023. gada pirmā ceturkšņa rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī Sabiedrība) neauditētais neto apgrozījums 2023. gada pirmajos trīs mēnešos sasniedza 21,6 miljonus eiro, kas ir par 20,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar 2022. gada otrajā pusē ieviestajām pārdošanas cenu izmaiņām, kā arī īstenotajām iniciatīvām jaunu tirgu atvēršanā galvenajiem Sabiedrības ražotajiem zīmoliem.

Lasīt vairāk

“Amber Latvijas balzams” paziņo neauditētos 9 mēnešu darbības rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos pieaudzis par 27,4%, sasniedzot 67,5 miljonus eiro. Apgrozījuma pieaugums saistāms ar pārdošanas apjomu kāpumu esošajos noieta tirgos, kā arī ar biznesa iespēju attīstību jaunos eksporta tirgos, piemēram, Vācijā un Zviedrijā. Tajā pašā laikā AS “Amber Latvijas balzams” kā ražojošu uzņēmumu ir ietekmējis nozīmīgs izejvielu un materiālu izmaksu kāpums, radot būtisku ietekmi uz finanšu rezultātiem.

Lasīt vairāk

Paziņoti “Amber Latvijas balzams” pirmā pusgada darbības rezultāti 2022. gadā

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2022. gada pirmajos sešos mēnešos sasniedza 40,6 miljonus eiro, kas ir par 28,5% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar ekonomiskās situācijas uzlabošanos un nacionālo valdību ieviesto Covid-19 pandēmijas situācijas ierobežojumu atvieglošanu. Tāpat Sabiedrība ir turpinājusi attīstīt sadarbību ar klientiem Zviedrijā un Vācijā, būtiski palielinot pārdošanas apjomu šajos tirgos.

Lasīt vairāk