Aktualitātes

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo pirmā pusgada darbības rezultātus 2023. gadā

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī Sabiedrība) neauditētais neto apgrozījums 2023. gada pirmajos sešos mēnešos sasniedza 45,7 miljonus eiro, kas ir par 10,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar 2022. gada otrajā pusē ieviestajām pārdošanas cenu izmaiņām, kā arī ar īstenotajām iniciatīvām jaunu tirgu atvēršanā galvenajiem Sabiedrības ražotajiem zīmoliem.

Lasīt vairāk

“Amber Latvijas balzams” atjauno Ekskursiju centra darbību

AS “Amber Latvijas balzams” informē, ka līdz ar ražotnes Ekskursiju centra darbības atjaunošanu interesentiem ir iespējams aplūkot Baltijā lielākās alkoholisko dzērienu ražotnes aizkulises. Šajā ekskursijā iespējams izzināt stāstu par spirtu un filtrēšanas procesiem, leģendārā zīmola “Rīgas Melnais Balzams” un citu dzērienu gatavošanu, par etiķetēm un pudelēm, par pildīšanas izaicinājumiem un citiem nozarei raksturīgiem jautājumiem.

Lasīt vairāk

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo 2023. gada pirmā ceturkšņa rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī Sabiedrība) neauditētais neto apgrozījums 2023. gada pirmajos trīs mēnešos sasniedza 21,6 miljonus eiro, kas ir par 20,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2022. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar 2022. gada otrajā pusē ieviestajām pārdošanas cenu izmaiņām, kā arī īstenotajām iniciatīvām jaunu tirgu atvēršanā galvenajiem Sabiedrības ražotajiem zīmoliem.

Lasīt vairāk

“Amber Latvijas balzams” paziņo neauditētos 9 mēnešu darbības rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos pieaudzis par 27,4%, sasniedzot 67,5 miljonus eiro. Apgrozījuma pieaugums saistāms ar pārdošanas apjomu kāpumu esošajos noieta tirgos, kā arī ar biznesa iespēju attīstību jaunos eksporta tirgos, piemēram, Vācijā un Zviedrijā. Tajā pašā laikā AS “Amber Latvijas balzams” kā ražojošu uzņēmumu ir ietekmējis nozīmīgs izejvielu un materiālu izmaksu kāpums, radot būtisku ietekmi uz finanšu rezultātiem.

Lasīt vairāk

Paziņoti “Amber Latvijas balzams” pirmā pusgada darbības rezultāti 2022. gadā

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2022. gada pirmajos sešos mēnešos sasniedza 40,6 miljonus eiro, kas ir par 28,5% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar ekonomiskās situācijas uzlabošanos un nacionālo valdību ieviesto Covid-19 pandēmijas situācijas ierobežojumu atvieglošanu. Tāpat Sabiedrība ir turpinājusi attīstīt sadarbību ar klientiem Zviedrijā un Vācijā, būtiski palielinot pārdošanas apjomu šajos tirgos.

Lasīt vairāk

AS “Amber Latvijas balzams” paziņo pirmā ceturkšņa rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Amber Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2022. gada pirmajos trīs mēnešos sasniedza 17,8 miljonus eiro, kas ir par 33,8% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar nacionālo valdību ieviesto Covid-19 pandēmijas situācijas ierobežojumu atvieglošanu un ekonomiskās situācijas stabilizēšanos.

Lasīt vairāk

AS “Latvijas balzams” mainījis nosaukumu uz AS “Amber Latvijas balzams”

Kā zināms, pirms septiņiem gadiem AS “Latvijas balzams” pievienojās strauji augošai alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānijai “Amber Beverage Group”. Līdz ar lēmumu, ko pieņēma AS “Latvijas balzams” Akcionāru sapulce pērnā gada 30. septembrī, no šī gada 1. maija turpmākais uzņēmuma nosaukums būs AS “Amber Latvijas balzams”.

Lasīt vairāk

AS “Latvijas balzams” paziņo auditētos finanšu rezultātus par 2021. gadu

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” (turpmāk tekstā – arī “Sabiedrība”) neto apgrozījums 2021. gadā sasniedza 78,1 miljonu eiro, kas ir par 13,8 % vairāk nekā 2020. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar ekonomiskās situācijas uzlabošanos un nacionālo valdību ieviesto Covid-19 pandēmijas situācijas ierobežojumu atvieglošanu.

Lasīt vairāk