Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas politika AS “Amber Latvijas balzams” interneta vietnē

Šajā sīkdatņu politikā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana AS “Amber Latvijas balzams”, www.amberlb.lv, tīmekļa vietnē (turpmāk – “Vietne”), norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām. Sīkdatnes palīdz Vietnes serverim Jūs atpazīt, kad piekļūstat Vietnei, un automātiski pielāgot saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Nospiežot pogu “Piekrītu” tīmekļa vietnes www.amberlb.lv starta lapā, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo sīkdatņu politiku.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek saglabāta interneta pārlūkprogrammas brīdī, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai atcerētos iestatījumus, ar kādiem tīmekļa vietnes apmeklētājs izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi apmeklētājam tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kādas sīkdatnes izmanto Vietne un kādi ir to lietošanas mērķi?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no Jūsu ierīces, kad tīmekļa pārlūkprogramma tiek aizvērta. Pastāvīgās sīkdatnes tiek uzglabātas Jūsu ierīcē līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas vai kad beidzas to derīguma termiņš. Mēs izmantojam sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • Funkcionālas sīkdatnes. Ar mērķi pielāgot Vietni saskaņā ar Jūsu individuālajām interesēm tiek saglabāta informācija par Jūsu preferencēm. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu ierīcē pastāvīgi vai līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas. Pamatojums datu apstrādei – Vietnes apmeklētāja piekrišana;
  • Lietošanas statistikas/analītiskās sīkdatnes. Ar mērķi iegūt statistikas datus par Vietnes plūsmu un apkopot mārketinga aktivitātes, tiek ievākta informācija par apmeklētāju skaitu, vietnē pavadīto laiku, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Informācija tiek lietota analītiskos nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē tīmekļa vietnes lietotājus, un lai varētu uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un padarītu to ērtāku lietotājiem. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm Vietnē saskaņā ar AS “Amber Latvijas balzams” norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas, piemēram, Google Analytics. Šīs sīkdatnes glabājas no 2 stundām līdz 24 mēnešiem, atsevišķos gadījumos pastāvīgi vai līdz brīdim, kad lietotājs tās speciāli izdzēš pēc savas vēlmes. Pamatojums datu apstrādei – Vietnes apmeklētāja piekrišana;
  • Reklāmas/ mērķa sīkdatnes. Ar mērķi labāk pielāgot Vietnes saturu Jūsu vajadzībām un nodrošināt atbilstošāko piedāvājumu izstrādi un parādīt atbilstošākos piedāvājumus. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu ierīcē pastāvīgi vai līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas. Atsevišķos gadījumos, piemēram, parakstoties uz Vietnes jaunumiem, Jūs sniedzat informāciju par sevi, kas varētu tikt izmantota mērķtiecīgās reklāmas nolūkos. Saņemot mērķtiecīgo reklāmu uz norādīto e-pastu, Jums tiek nodrošināta iespēja atrakstīties no turpmākas reklāmas saņemšanas, noklikšķinot uz atbilstošas saites jebkurā Jums nosūtītājā e-pasta vēstulē, piezvanot uz tālruni +371 67081213 vai, nosūtot e-pastu uz e-pasta adresi: office.LB@amberbev.com. Pamatojums datu apstrādei – Vietnes apmeklētāja piekrišana.

Sīkdatņu apstrādi veic AS “Amber Latvijas balzams”, reģistrācijas numurs 40003031873, juridiskā adrese A. Čaka iela 160, Rīga, LV-1012, Latvija.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Vairāk par sīkdatnēm, to izdzēšanu un pārvaldību var uzzināt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org vai Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.