Galvenie fakti

Vispārīga informācija

AS Amber Latvijas balzams ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā, uzņēmums ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900. gada. Uzņēmumam pieder divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā – dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne un stipro alkoholisko dzērienu ražotne. AS Amber Latvijas balzams nodrošina vairāk nekā 600 darba vietas.

AS Amber Latvijas balzams ar vairāk nekā 100 produktu zīmoliem ir pārstāvēts gandrīz visos stipro un vieglo alkoholisko dzērienu segmentos. Vairākos no tiem AS Amber Latvijas balzams ir izteikts tirgus līderis. Starp ražotajiem produktiem ir tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Stolichnaya®, Moskovskaya®, Rīgas Melnais Balzams® un dzirkstošais vīns Rīgas šampanietis®. Rīgas Melnais Balzams® ir viens no vissenākajiem alkoholisko dzērienu zīmoliem Eiropā, kura pirmsākumi meklējami jau 1752. gadā.

lb house 1

Augsti un nemainīgi starptautiski kvalitātes standarti ieviesti ikdienas ražošanas praksē un piemēroti arī izejvielu iepirkumiem, iepakojumam un darba kultūrai. Amber Latvijas balzams kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta saskaņā ar ISO standartiem. Produkcijas kvalitāti apliecina ne tikai simtiem apbalvojumu dažādos starptautiskos un pašmāju konkursos, kā arī iegūtie kvalitātes sertifikāti, bet arī gadu desmitiem iemantotā patērētāju uzticība.

AS Amber Latvijas balzams ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem – tā produkcija pieejama 175 pasaules valstīs un katru gadu tiek apgūti aizvien jauni eksporta tirgi.

Uzņēmums regulāri iegulda nozīmīgas investīcijas uzņēmuma attīstībā, lai arvien sekmīgāk apmierinātu patērētāju vēlmes un tirgus prasības.

AS Amber Latvijas balzams ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.