Aktualitātes

Visas aktualitātes

Latvijas balzams: tikai visiem līdzdarbojoties, mēs varam ierobežot vīrusa izplatību

LB Intars Geidans Publicitates foto 2

“Jāatzīst, ka koronavīrusa straujā izplatīšanās visā pasaulē ir ietekmējusi arī Latvijas uzņēmumu darbu. Lai gan saskaramies ar vairākiem izaicinājumiem, darām visu iespējamo, lai saviem klientiem nodrošinātu biznesa un sniegto pakalpojumu nepārtrauktību,” tā situāciju komentē AS “Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns

“Jau situācijas attīstības sākumposmā izveidojām krīzes vadības komandu, kuras dalībnieki no vairākiem departamentiem katru dienu sazinās, lai nodrošinātu aktuālāko informāciju darbiniekiem, kā arī pieņemtu jaunus rīcības mērus uzņēmuma ikdienā. Jau labu laiku pirms oficiālo institūciju ierosinājumiem un padomiem mēs esam ierobežojuši darbinieku starptautiskos ceļojumus un lieguši ārējiem apmeklējumiem mūsu ražotnes un noliktavas,” turpina Baltijā lielākā alkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmuma vadītājs.

“Līdz ar vīrusa izplatīšanos Latvijā un pasaulē, gan “Latvijas balzams” biroja telpās, gan ražotnēs un noliktavās esam noteikuši obligātu ķermeņa temperatūras mērīšanu no attāluma, visiem darbiniekiem ierodoties darba vietā. Tāpat “Latvijas balzams” teritorijās ir izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi, vienreizlietojamie cimdi, respiratorās maskas un informatīvi materiāli. Esam instruējuši darbiniekus, kā rīkoties, satiekot personas, kas ierodas no ārvalstīm un iespējamās riska zonas, tomēr šādas situācijas esam samazinājuši līdz minimumam vai pat nullei,” informē Intars Geidāns.

Jau pirms vairāku valstu teritoriju slēgšanas visas tikšanās ar ārvalstu pārstāvjiem tika īstenotas ārpus ražotnēm un loģistikas telpām vai tiešsaistē, jo šīs “Latvijas balzams” funkcijas tiek īpaši sargātas, lai nodrošinātu biznesa nepārtrauktību. Arī kolēģi, kas atgriezās no komandējumiem uz ārvalstīm un nenovēroja nekādus saslimšanas simptomus, jau labu laiku atpakaļ tika lūgti strādāt attālināti.

“Valdība veic būtiskus un nepieciešamus ierobežojumus, lai samazinātu vīrusa izplatības riskus. Mēs ticam, ka šie soļi ir pareizi un tikai visiem kopā līdzdarbojoties, mēs varam ierobežot vīrusa izplatību,” noslēdz AS “Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns.