Aktualitātes

Visas aktualitātes

“Latvijas balzams” sāk ražot aktuālo rozā džinu

CKG Pink Wrong small smaller

Sekojot globālajām tirgus tendencēm, Baltijā lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs “Latvijas balzams” sācis ražot premium džinu rozā krāsā – “Cross Keys Gin® Upeņu”. To nogaršot pirmie varēs Baltijas iedzīvotāji un džina cienītāji Lielbritānijā, savukārt jau šā gada izskaņā vairāki konteineri ar šo premiālo dzērienu dosies arī uz Austrāliju un Itāliju. Latvijā jaunais “Cross Keys Gin Upeņu” pieejams jau “Latvijas balzams veikali” tirdzniecības vietās, kā arī drīzumā gaidāms citos tirdzniecības tīklos.

“Esmu šī dzēriena lielākais fans un esmu 100% pārliecināts par tā panākumiem. Jā, pasaulē jau pastāv simtiem rozā džinu, taču mūsu “Cross Keys” džinam ir ievērojami izsmalcinātāka nokrāsa, ko veido purpursarkanās un latviešu tautā tik ļoti iemīlētās upenes. Dzēriena noslīpētā un džinam neraksturīgi maigā garša būs lielisks papildinājums ikvienam kokteilim,” pārliecināts stāsta globālais zīmola direktors Māris Kalniņš.

“Trīs iemesli, kāpēc tieši šis rozā džins nozags ikviena sirdi: pirmkārt, tas ir patiess ilggadējā “Rīgas Melnais Balzams” vecmeistara Jāņa Maža meistarstiķis, un viņa vairāk nekā 44 gadu darba pieredzes apvienojumu ar rūpīgu roku darbu neapstrīdēs neviens. Otrkārt, džinam raksturīgais kadiķogu rūgtums, kas daudziem liedz pilnvērtīgi izbaudīt šo dzērienu, mūsu veikumā ir rūpīgi izbalansēts ar citām zālītēm un augiem, pilnu garšas baudījumu noslēdzot ar svaigu ogu aromātu. Trešo iemeslu nav tik viegli pamanīt, jo tas slēpjas māla krūkas aizsegā. Tā ir dzēriena neatkārtojamā rozā nokrāsa, ko var skatīt, gan dzērienu baudot tīrā veidā, gan dažādu kokteiļu variācijās,” stāsta Māris Kalniņš.

“Cross Keys Gin® Upeņu” ir oriģinālā “Cross Keys Gin®” un ziemeļnieku tik ļoti iecienīto upeņu garšu apvienojums. Šis džins ir piesātināts ar upeņu, kumelīšu un liepziedu aromātiem, noslēdzot to ar džinam raksturīgajām kadiķogu notīm. “Cross Keys Gin” ir pirmais premium džins, kas darināts Latvijā, un kopš 2018. gada tas atrodams “Latvijas balzams” pamata zīmolu portfelī. Tā nosaukums un vizuālais risinājums ir viens no izseniem Rīgas viesmīlības simboliem, kas atrodams arī Rīgas ģerbonī – sakrustotas atslēgas. Šī dzēriena augsto kvalitāti jau paspējuši novērtēt starptautiski nozares eksperti, piešķirot “The Spirits Business Gin Masters 2019” zelta medaļu.