Aktualitātes

Visas aktualitātes

AS “Latvijas balzams” mainījis nosaukumu uz AS “Amber Latvijas balzams”

Amber Latvijas balzams

Kā zināms, pirms septiņiem gadiem AS “Latvijas balzams” pievienojās strauji augošai alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānijai “Amber Beverage Group”. Līdz ar lēmumu, ko pieņēma AS “Latvijas balzams” Akcionāru sapulce pērnā gada 30. septembrī, no šī gada 1. maija turpmākais uzņēmuma nosaukums būs AS “Amber Latvijas balzams”.

Kad 2015. gadā Baltijā vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs pievienojās alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānijai “Amber Beverage Group” (ABG), toreiz netika mainīts uzņēmuma nosaukums, saglabājot vēsturisko nosaukumu un ļaujot ABG turpmākajos gados iegūt starptautisku atpazīstamību.

“Šobrīd, kad ABG ir pazīstama jau vairākos tirgos kā spēcīgs un stabils tirgus spēlētājs, mūsu uzņēmuma nosaukumam arī pievienota atpazīstamības zīme “Amber”. Tas palīdzēs mums iegūt jaunus klientus un attiecīgi – arī lielākus pasūtījumus,” stāsta AS “Amber Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns.

“Līdz ar izmaiņām nav paredzamas nekādas pārmaiņas ne uzņēmuma darbiniekiem, ne piegādātājiem un pakalpojumu pircējiem,” komentē Intars Geidāns. Līdz ar izmaiņām ir mainīts kompānijas oficiālais nosaukums, uzņēmuma rekvizīti, darbinieku e-pasti un mājaslapas adrese uz www.amberlb.lv.

Akciju sabiedrība “Amber Latvijas balzams” ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900. gada. Uzņēmumam pieder divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā – stipro alkoholisko dzērienu ražotne un dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne. AS “Amber Latvijas balzams” ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem, kā arī uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.