Mūsu zīmoli

Rīgas Melnais Balzams®

Rīgas Melnais Balzams® ELEMENT

Apvienojot dažādas dabīgas sastāvdaļas, Rīgas aptiekārs Kunce XVIII gadsimtā radīja Rīgas Melnā Balzama® pamatrecepti. Pēc trīs gadsimtiem AS Latvijas balzams meistari oriģinālajai receptei piešķīra jaunu dzīvi, laižot tirgū Rīgas Melnais Balzama® versiju ELEMENT. Galvenās vērtības paliek, dzīves elementi mainās.

Rīgas Melnais Balzams® ELEMENT, saglabājot visas pamatzīmola vērtības – unikalitāti, kvalitāti un dabīgās sastāvdaļas – ir apliecinājis, ka 260 – gadīgais zīmols var būt mūsdienīgs. ELEMENT  ir radīts progresīviem, dinamiskiem, patērētājiem bez aizspriedumiem, kuri dzīvo 21. gadsimtā.

Rīgas Melnais Balzams® ELEMENT pārsteidz ar īpašu garšu kompozīciju, kuras pamatā ir 24 oriģinālās receptes sastāvdaļas, kas papildinātas ar augstas kvalitātes rumu un citām neparastām sastāvdaļām. ELEMENT  ir senu tradīciju un mūsdienu patērētāja gaumes veiksmīgs apvienojums.

Rīgas Melnais Balzams® ELEMENT ieteicams lietošanai tīrā veidā vai kokteiļos. Izbaudiet tradīciju, meistarības un dabas spēka apvienojumu!

Mājaslapa http://www.rigablack.com/
Tilpums
  • 0.7 L
  • 0.5 L
  • 0.2 L
Alkohola saturs 40%