Aktualitātes

Visas aktualitātes

Leģendārais degvīna zīmols Moskovskaya piedzīvo radikālas pārmaiņas

Moskovskaya Pink Vodka small

Līdz ar atjaunotu iepakojuma dizainu un vairākiem jauniem produktiem senākais Latvijā darinātais degvīna zīmols Moskovskaya Vodka atklāj jaunu globālu kampaņu.

Leģendārais degvīna zīmols Moskovskaya Vodkaiepriekšējās vizuālās pārmaiņas piedzīvoja 2012. gadā. Šogad līdz ar ievērojamām pārmaiņām zīmolam tiek piešķirta jauna elpa, nodrošinot zīmola cienītājiem mūsdienīgu dzēriena baudījumu, tajā pašā laikā saglabājot galveno tā vērtību – autentiskumu. “Jaunais radošais virziens izceļ zīmolam raksturīgo zaļo krāsu. Šīs pārmaiņas atvērs jaunu nodaļu zīmola stāstā, aicinot arī jaunāku patērētāju paaudzi iepazīt vienu no senākajiem degvīna zīmoliem pasaulē,” stāsta zīmola globālais direktors Renatas Alekna.

Papildus jaunajam zīmola dizainam un globālajai mārketinga kampaņai Moskovskaya drīzumā laidīs tirgū revolucionāru limitētas sērijas dzērienu, kas radīts par godu PSRS kosmosa programmas 60. gadadienai. 1959. gadā ārpus Zemes orbītas devās pirmais kosmosa kuģis, kas sasniedza Mēnesi un ļāva zinātniekiem veikt vairākus nozīmīgus jaunatklājumus. Ierobežotās sērijas pudele ar nosaukumu OUT OF SPACE izveidota, tāpat kā visa radošā kampaņa, sadarbībā ar Viļņā bāzēto aģentūru Not Perfect un tirgū būs pieejama šā gada otrajā pusē.

Tajā pašā laikā vairāk nekā 65 pasaules valstīs atpazīstamais zīmols radījis īpašu atbildi rozā džina trendam jeb tendencei. “Moskovskaya Pink ir mūsu novatoriskā atbilde arvien lielāku piekrišanu gūstošajam rozā džinam, kas Spānijas tirgū ir radījis īpaši vētrainu sajūsmu. Šī dzēriena aromāts, garša un arī iecienītā rozā krāsa noteikti gūs plašu atzinību Eiropas tirgū,” paredz globālais zīmola direktors.

Šis gads zīmolam tiek aizvadīts inovāciju zīmē. Jau gada sākumā zīmols radīja pirmo no tā inovācijām – Moskovskaya Infusion klāstu. Laižot klajā četrus jaunus degvīna uzlējumus ar dažādām garšām, piemēram, marinētiem gurķīšiem un dillēm vai mārrutkiem un medu, zīmols izveidoja mūsdienīgas versijas jau gadsimtiem zināmiem Austrumeiropas degvīna dzērieniem.

Moskovskaya Vodka ir pasaules līmeņa degvīna zīmols, kas ir saņēmis neskaitāmas balvas un ekspertu atzinību augsta līmeņa konkursos kopš 1954. gada, kad Starptautiskajā tirdzniecības izstādē Bernē tas saņēma savu pirmo zelta medaļu. Šobrīd zīmola atslēgas tirgi ir Lielbritānija, Itālija, Libāna, Portugāle, Spānija, kā arī, protams, Baltijas valsts.