Aktualitātes

Visas aktualitātes

“Latvijas balzams” piedalās ikgadējā Ēnu dienā

Atbalstot Junior Achievement kustību Latvijā un ikgadējo Ēnu dienu projektu, arī šogad devām iespēju pilngadīgiem jauniešiem iepazīties ar uzņēmuma speciālistu darbu.  

Šogad bijām pieteikuši “ēnošanai” sekojošas vakances: Klientu servisa centra speciālists;  kvalitātes  inspektors un kvalitātes kontrolieris.

Vīrusu laiks ir ieviesis savas korekcijas arī šajā jautājumā, tāpēc Ēnu dienā –  15.februārī, pie mums viesojas tikai viena ēna – Vēsma Kurzemniece, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.kl. skolniece. Vēsma interesējas par uzņēmējdarbību un ar to saistītiem jautājumiem un pieteicās būt par ēnu Jānim Odnoralim no Klientu servisa centra (attēlā). Vēsma ir sasniegusi 18 gadu vecumu, kas ir viens no nosacījumiem, apstiprinot ēnu izvēli.

Iepazīstinājām Vēsmu ar  uzņēmumu,  tā ražoto produkciju un to, kādi speciālisti  pie mums strādā. Jānis, savukārt, deva iespēju sekot savam ikdienas darbam un pastāstīja par saviem pienākumiem un izaicinājumiem.

Paldies  kolēģiem, kuri piekrita tikt “ēnoti”  un veltīt savu laiku jauniešu izglītošanai par profesijām, kuras ir nepieciešamas ražošanā!

enu diena foto