Mūsu zīmoli

Cross Keys Gin®

Cross Keys Gin®

Pilnīgā un patīkami noapaļotā Cross Keys Gin® garša ir kā atslēga Baltijas īslaicīgās vasaras skaistuma tveršanai. Tradicionālā kadiķa un pikantā rozmarīna garšu apvienojumu pavada viegla un atsvaidzinoša vēsma, ko sniedz kumelīšu, liepziedu un citu Baltijas reģionam raksturīgo zalīšu kompozīcija. Latvijas pirmā premium džina Cross Keys Gin® unikālais aromāts un struktūra balstīta četru pamatsastāvdaļu saspēlē:

Kadiķis – Tā izteikti mežonīgā savvaļas garša gadu gadiem bijusi džina raksturīgākā īpašība. Neiztrūkstoši kadiķogas izmantotas arī Cross Keys Gin® sastāvā.

Kumelīte – Plaši atzīta dziedējošo un nomierinošo īpašību dēļ, kumelīte bagātina Cross Keys Gin® garšu buķeti ar vieglu rūgtuma noti un iedveš dzērienā saldākas nianses.

Liepziedi – Baltijas vasaras siltākos mirkļus atmiņā palīdzēs atsaukt liepziedi, pateicoties kuriem arī Cross Keys Gin® garšā baudāmas saldas un medainas notis.

Rozmarīns – Tā aromātisko eļļu pieskaņa izlīdzina Cross Keys Gin® garšu, kā arī sniedz šim premiumdžinam asāku un pikantāku noti.

Mājaslapa http://www.crosskeysgin.com/
Tilpums
  • 0.7 L
  • 0.04 L
Alkohola saturs 41%