Investoriem: ziņas un jaunumi

Visas finanšu aktualitātes

Informācija par nozīmīga apjoma darījuma noslēgšanu ar saistīto pusi

AS “Latvijas balzams” (turpmāk tekstā arī “Sabiedrība”) Valde informē, ka tā plāno veikt  investīcijas ražošanā 1 miljona eiro apmērā, sadarbojoties ar vienu no Baltijas reģiona vadošajiem robotizācijas un ražošanas procesu automatizācijas risinājumu radītājiem – SIA “Peruza”. Investīciju projekta rezultātā “Latvijas balzams” ražotnē tiks izveidota jauna automātiskā kartona kastu skenēšanas, šķirošanas, paletizācijas un iesaiņošanas līnija.

“Mēs turpinām ieguldīt attīstībā. Pateicoties mūsdienīgiem robotikas un automatizācijas risinājumiem, jaunā līnija paātrinās un stabilizēs gatavās produkcijas paletizācijas procesu, ļaujot mums palielināt ražotnes kopējo produktivitāti un piegādes precizitāti,” stāsta AS “Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns. “Ar 13 ražošanas līnijām un pilna cikla ražošanu, kas, pateicoties šādiem projektiem, turpina attīstīties un kļūt konkurētspējīgāka, mēs esam gatavi kļūt par vienu no spēcīgākajiem dzērienu ražotājiem Eiropā,” noslēdz Intars Geidāns.

Akciju sabiedrība “Latvijas balzams” ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900. gada. Uzņēmumam pieder divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā – stipro alkoholisko dzērienu ražotne un dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne. AS “Latvijas balzams” ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem – tā produkcija ir pieejama 180 pasaules valstīs, kā arī uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.

AS “Latvijas balzams”
Valdes priekšsēdētājs
Intars Geidāns